Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Pondelok, 21.10.2019
meniny má Uršula

Má takáto „prízemná“ Dacia Duster zmysel?

16.1.2017 | Tuning

Možnosti úprav áut nepoznajú hraníc a niektoré sú síce zaujímavé ale nie najpraktickejšie. Ako táto virtuálne upravená Dacia Duster.

Celkom obľúbená Dacia Duster je tu s nami už siedmy rok. Tá po facelifte ešte na trhu nejaký ten rok vydrží, no rumunská automobilka už pracuje na nástupcovi Dusteru. Možno aj sedemmiestnom.

To však nebráni internetu aby sa aj s touto generáciou ešte trochu pohral. Napríklad človek menom Mircea Silviu na stránke behance.net zverejnil svoj tuning aktuálneho Dusteru:

 
 Virtuálne upravená Dacia Duster od Mircea Silviu


Virtuálny Duster je „pekelne" znížený, dostal veľké kolesá a pribudli mu aj ďalšie svetlá na streche. Inak je to vlastne sériový Duster, ktorý pôvodne vyzeral takto:

 
 Dacia Duster


Nie je to síce moja šálka kávy ale prišlo mi to zaujímavé. Po reálnom aute by som zrejme netúžil (taký Duster pickup, to by už bolo o inom).

Ale rád by som vedel, aký je váš názor na úpravy podobného typu? Páči sa vám extrémne znižovanie áut či nie? So vzduchovým podvozkom by to v praxi mohlo byť aj použiteľné, ale stále tomu neviem akosi prísť na chuť...

Autor: Daniel Krnáč

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media

Galéria

  
Prezuli ste na zimné. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
Poznajú slovenskí spotrebitelia svoje práva? Odpovede priniesol nový prieskumEnzo Ferrari by mal 120 rokovGaléria: Autosalón v Bratislave 2018