Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 15.12.2019
meniny má Ivica

Galéria: Autosalón v Bratislave 2018

29.4.2018 | Revue

Brány asi najlepšieho Autosalónu v Bratislave sa už pomaly zatvárajú, no ak ste to nestihli, alebo nebodaj ste si iba nestihli pozrieť všetky novinky, táto galéria je určená práve pre vás. My sme si autosalón užili a sme presvedčení o tom, že ak to takto pôjde ďalej, autosalóny v Bratislave čaká skvelá budúcnosť.

 
Zdroj: Matej Jankovič
 Autosalón v Bratislave, autor: Matej Jankovič
Stánky viacerých automobiliek by sa za svoj vzhľad nemuseli hanbiť ani v zahraničí a prémiové značky to skutočne rozbalili. Nás potešila najviac prítomnosť zaujímavých konceptov a noviniek, ktoré sme iba pred niekoľkými týždňami obdivovali v Ženeve a taktiež fakt, že nehovoríme iba o dvoch-troch kusoch. Spomienku si určite zaslúži formula 1 určená na cesty v podaní hyperšportu od dvojice AMG-Mercedes, výkonný hybrid od Toyoty - CH-R HyPower Hybrid a nakoniec aj pekný koncept znázorňujúci auto, ktoré uvidíme čoskoro aj vo finálnej podobe - Škoda Vision X.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media