Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Utorok, 12.11.2019
meniny má Svätopluk

Strašiak menom krádež auta

2.10.2019 | Novinky

Proti krádeži auta nie je možné ochrániť žiadne vozidlo. My vám však poradíme, ako sa vyrovnať s následkami tejto nočnej mori všetkých vodičov.

Zdroj: Pexels

Ak sa v prípade krádeže spoliehate iba na povinné zmluvné poistenie, budete nemilo prekvapení. PZP sa nevzťahuje na krádež auta, ale slúži predovšetkým na pokrytie škôd, ktoré svojím vozidlom spôsobíte niekomu inému.

Správny výber havarijného poistenia je dôležitý
Ľahšie znášať následky krádeže vám pomôže havarijné poistenie. Balík KASKO poistenia bežne obsahuje aj poistenie proti krádeži. Ak hľadáte výhodné havarijné poistenie a chcete sa poistiť aj pre prípad krádeže, živelnej udalosti alebo stretu so zverou, kliknite na link havarijné poistenie kalkulačka, kde získate rýchly prehľad o cenách havarijného poistenia presne pre vaše vozidlo a aj o tom, čo v rámci poistenia dostanete.

Havarijné poistenie môžete uzatvoriť aj z pohodlia domova. Nemusíte chodiť do žiadnej poisťovne, pretože link havarijné poistenie kalkulačka vám presne ukáže, ktorá poisťovňa vám ponúka najlepšie poistenie vášho auta. Poistenie môžete uzatvoriť online a všetky dokumenty vám budú doručené na váš e-mail a následne aj poštou.

Platená reklama.

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media