Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 15.12.2019
meniny má Ivica

Poisťovňa Kooperativa od októbra mení svoje PZP

18.9.2019 | Novinky

Prichádza jeseň a s ňou aj zmena cien povinného zmluvného poistenia. Zmeny už oznámila poisťovňa Union a najnovšie aj Kooperativa.

Zdroj: Pexels
Zdroj: Pexels


Bude PZP drahšie?

S najväčšou pravdepodobnosťou áno. Poisťovňa Kooperativa cenu PZP mierne navýšila. Pokiaľ chcete získať poistenie auta naďalej čo najvýhodnejšie, najväčšou istotou je uzatvoriť si PZP online a byť zodpovedný vodič. Ak ste za uplynulé 3 roky spôsobili viac ako 3 dopravné nehody alebo škodové udalosti, vaše PZP bude výrazne drahšie.

Zmeny v bezplatných pripoisteniach

Poisťovňa Kooperativa je medzi vodičmi obľúbenou aj z dôvodu, že ponúka bezplatné pripoistenie stret so zverou, batožina, živel a úraz. Čo sa týka PZP 2019, Kooperativa ponúka najširší balík bezplatných pripoistení. Tieto pripoistenia naďalej ostávajú v ponuke, zmenila sa však suma, do ktorej vám poisťovňa uhradí škodu. V prípade pripoistenia stret so zverou sa poistné plnenie zmenilo z pôvodných 2 000 € na 1 000 €, živel z 5 000 € na 3 000 €, batožina bude krytá iba do výšky 200 € a v prípade úrazu sa krytie na osobu zmenilo z 3 320 € na 1 500 €.

Použite PZP kalkulačku pre najvýhodnejšie poistenie

Najvýhodnejšie PZP uzatvoríte vtedy, keď si urobíte PZP porovnanie. Získate tak prehľad o aktuálnych cenách poistenia auta na mieru pre vaše vozidlo. Navyše, zmluvu môžete uzatvoriť z pohodlia domova a všetky dokumenty vám prídu na e-mail a poštou.


Platená reklama

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media

Galéria

  
Prezuli ste na zimné. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
Poznajú slovenskí spotrebitelia svoje práva? Odpovede priniesol nový prieskumEnzo Ferrari by mal 120 rokovGaléria: Autosalón v Bratislave 2018