Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Utorok, 12.11.2019
meniny má Svätopluk

PZP pre vozidlo Škoda Octavia

26.8.2019 | Novinky

Škoda Octavia dlhodobo patrí k najpredávanejším vozidlám na Slovensku. Koľko vás bude stáť PZP na toto obľúbené auto?

Zdroj: Pexels

PZP cena - Škoda Octavia

Cena PZP pre vozidlo Škoda Octavia sa odvíja predovšetkým od výkonu motora a od množstva nehôd, ktoré vodič spôsobil v predchádzajúcich troch rokoch. Logicky platí, že čím silnejší motor, tým drahšie PZP. Pokiaľ ste zodpovedný vodič a nespôsobili ste zatiaľ žiadnu dopravnú nehodu, môžete získať zľavu na PZP až 60%!

V našom výpočte sme použili vozidlo Škoda Octavia s výkonom 106 kW.  Najlacnejšie PZP sme našli za 110 € vrátane bezplatných asistenčných služieb. Druhé najlacnejšie PZP bolo v sume 159 € a najdrahšie za 226 €.

Najlepšie PZP vám nájde PZP kalkulačka

Veľa vodičov platí zbytočne drahé poistenie auta. Najvýhodnejšiu ponuku získate vtedy, keď uzatvoríte PZP online. Použite PZP kalkulačku SetriSova.sk, ktorá nájde PZP na mieru pre vaše vozidlo podľa vašej ŠPZ. Zistíte nielen to, kde získate najlacnejšie poistenie auta, ale navyše k nemu môžete získať aj bezplatné asistenčné služby a pripoistenie čelného skla.


Platená reklama.

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media