Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 15.12.2019
meniny má Ivica

Aká je najlepšia pôžička na auto

5.8.2019 | Novinky

Chcete si kúpiť auto ale nemáte dostatok peňazí? Môžete sa rozhodnúť pre lízing alebo pôžičku.

Zdroj: Pexels

Lízing alebo pôžička
Či už kupujete nové auto alebo jazdenku, predajca vám mohol ponúknuť kúpiť si auto na lízing. Lízing so sebou prináša niekoľko nevýhod:

  • dlho trvá, kým lízing vybavíte
  • striktné podmienky
  • nevýhodný vysoký úrok
Lepším riešením môže byť práve pôžička na auto. Na Slovensku je niekoľko druhov pôžičiek, ktoré ponúkajú banky aj nebankové spoločnosti. Aby ste si vybrali tú najvýhodnejšiu, urobte si porovnanie pôžičiek.

Pôžička na auto
Pôžička na auto je bežným spotrebiteľským úverom. Vo väčšine prípadov nemusíte dokladovať, ako ste peniaze využili. Porovnanie pôžičiek vám vďaka pár klikom ukáže, ktorá banka alebo nebankovka vám pôžičku na auto poskytne najvýhodnejšie.

Nezabudnite, že kúpou auta to nekončí! Každé vozidlo musí mať uzatvorené PZP. Najlacnejšie poistenie auta uzatvoríte cez internet na porovnávači SetriSova.sk. Povinné zmluvné poistenie auta uzatvorené cez internet je lacnejšie a platné rovnako, ako PZP uzatvorené na kamennej pobočke. Jeho najväčšou výhodou je nízka cena a fakt, že nemusíte tráviť zbytočne veľa času na pobočke v poisťovni.

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media

Galéria

  
Prezuli ste na zimné. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
Poznajú slovenskí spotrebitelia svoje práva? Odpovede priniesol nový prieskumEnzo Ferrari by mal 120 rokovGaléria: Autosalón v Bratislave 2018