Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 15.12.2019
meniny má Ivica

Koniec leta prinesie zmeny v PZP

23.7.2019 | Novinky

Začiatkom jesene menia poisťovne sadzobníky pre povinné zmluvné poistenie. Vodiči, ktorým končí platnosť PZP, môžu očakávať navýšenie cien.

 
Zdroj: Pexels
Zmeny v cenách a pripoisteniach

Väčšina poisťovní mení svoje cenníky v septembri a ku koncu roka. Majiteľov vozidiel tak môže prekvapiť zvýšenie ceny PZP. Zmeny sa odrazia aj v pripoisteniach, ktoré získal klient bezplatne k PZP online. Poisťovňa ich môže zo svojej ponuky vyradiť. Ak ste boli zvyknutý, že ste k PZP získali aj bezplatné pripoistenie stretu so zverou, overte si, či to bude platiť aj v nasledujúcom poistnom období.

Najlacnejšie PZP pre zodpovedných vodičov

Máme dobrú správu pre vodičov, ktorí za posledný rok nespôsobili žiadnu dopravnú nehodu – môžete získať najlacnejšie PZP! Poisťovne ponúkajú zľavy až do výšky 60% pre vodičov, ktorí nespôsobili za posledný rok až dva roky žiadnu dopravnú nehodu.

Ako uzatvoriť najvýhodnejšie PZP?

Aj napriek zmenám v cenníkoch stále platí, že najvýhodnejšie poistenie auta získate vtedy, keď uzatvoríte PZP online. Vďaka PZP online získate rýchly prehľad o tom, koľko zaplatíte za PZP v jednotlivých poisťovniach. PZP porovnanie si môžete urobiť zadarmo na webstránke SetriSova.sk.

Platená reklama.

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media

Galéria

  
Prezuli ste na zimné. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
Poznajú slovenskí spotrebitelia svoje práva? Odpovede priniesol nový prieskumEnzo Ferrari by mal 120 rokovGaléria: Autosalón v Bratislave 2018