Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 15.12.2019
meniny má Ivica

PZP podľa ŠPZ

10.7.2019 | Novinky

Pre uzatvorenie PZP už nemusíte chodiť osobne na pobočku poisťovne. Najlacnejšie PZP uzatvoríte cez internet, pretože v online svete odpadávajú dodatočné náklady na prevádzku pobočky a plat zamestnancov.

 
Zdroj: Pexels
Ako na to?

Ak si chcete uzatvoriť povinné zmluvné poistenie online, mali by ste si nájsť kvalitný PZP porovnávač. Na trhu ich existuje už niekoľko, my by sme vám odporučili PZP porovnávač SetriSova.sk. Táto PZP kalkulačka je pravidelne aktualizovaná, preto sa môžete spoľahnúť, že ceny PZP, ktoré vám zobrazí, sa už viac nezdvihnú.

Ako uzatvoriť PZP podľa ŠPZ?


PZP porovnanie na ŠetriSove prišlo s prevratnou metódou. K uzatvoreniu PZP vám stačí vaša ŠPZ. Máte tak zaručené, že nebudete platiť zbytočne drahé poistenie auta, pretože PZP sa počíta na základe objemu a výkonu motora. Takto bude cena povinného zmluvného poistenia vypočítaná presne na mieru pre vaše vozidlo.

PZP uzatvorené cez internet vám ušetrí množstvo času a peňazí. Je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako uzatvoriť povinné zmluvné poistenie na jeden PZP klik.

Platená reklama.

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media

Galéria

  
Prezuli ste na zimné. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
Poznajú slovenskí spotrebitelia svoje práva? Odpovede priniesol nový prieskumEnzo Ferrari by mal 120 rokovGaléria: Autosalón v Bratislave 2018