Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 15.12.2019
meniny má Ivica

Ako získať k účtu zadarmo aj smart hodinky Garmin

1.7.2019 | Novinky

Naše nároky na osobné účty narastajú a väčšina z nás považuje bezplatné výbery z bankomatu, platobnú kartu a internet banking za samozrejmosť. Porovnali sme bankové účty od 365.bank a Raiffeisen banky a zisťovali, kto vám ponúkne osobný účet za najlepších podmienok.

 
Zdroj: Pexels

Osobný účet zadarmo

Pokiaľ je vašou prioritou to, aby ste za účet v banke nič neplatili, vhodnou voľbou pre vás bude účet zadarmo od 365.bank. K tomuto účtu navyše môžete získať zľavu na smart hodinky Garmin. Za vedenie účtu v Raiffeisen banke zaplatíte 5,50 EUR mesačne.

Sporenie k osobnému účtu


Obe banky ponúkajú k osobnému účtu aj možnosť sporenia. 365.bank ponúka sporenie s názvom Syslenie, ktoré bude zaokrúhľovať vaše platby a prebytočné centy posielať na sporiaci účet. Raiffeisen bank si pre klientov pripravila sporenie Kasička s úrokom od 0,20 % ročne. Na tomto odkaze nájdete prehľadné porovnanie sporenia.

Výhodná pôžička

365.bank a Raiffeisen banka sa výraznejšie odlišujú v poskytovaní pôžičky. Raiffeisen banka vám poskytne pôžičku až do výšky 30 000 EUR, zatiaľ čo 365.banka iba do výšky 6 000 EUR. 365.banka vám však poskytne výhodnejšiu pôžičku s úrokom 5 %, zatiaľ čo Raiffeisen banka s úrokom 8,90 % - 15,20 %. Na tomto odkaze nájdete detailné porovnanie pôžičiek.  

Celý článok, v ktorom porovnávane výhody a nevýhody 365.bank a Raiffeisen banky, pre vás pripravili odborníci na financie z portálu SetriSova.sk a nájdete ho kliknutím na odkaz porovnanie bankových účtov.

Platená reklama.

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media

Galéria

  
Prezuli ste na zimné. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
Poznajú slovenskí spotrebitelia svoje práva? Odpovede priniesol nový prieskumEnzo Ferrari by mal 120 rokovGaléria: Autosalón v Bratislave 2018