Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 15.12.2019
meniny má Ivica

Najlacnejšie PZP pre Škoda Superb

27.6.2019 | Novinky

Urobili sme PZP porovnanie a hľadali sme najlacnejšie PZP pre vozidlo Škoda Superb. Cena PZP sa v jednotlivých poisťovniach líšila až o stovky EUR!

Zdroj: Pexels

Čo ovplyvňuje cenu PZP?

To, aké platíte povinné zmluvné poistenie, závisí nielen od samotného vozidla, ale aj od vás ako majiteľa. Čím má vozidlo silnejší motor, tým viac zaplatíte na PZP. Vyššiu cenu však zaplatíte aj v prípade, že bývate vo veľkom meste, máte menej ako 30 rokov alebo ste v minulosti spôsobili dopravnú nehodu.

PZP porovnanie

Urobili sme PZP porovnanie pre Škoda Superb, kde sme zohľadnili tri typy vodičov – mladého vodiča z veľkomesta, vodiča v strednom veku z menšieho mesta a dôchodcu z malej dediny.  V prípade prvého vodiča bolo najlacnejšie PZP za 175 EUR a najdrahšie až 1 299 EUR. Prehľadnú tabuľku si pozriete kliknutím na odkaz PZP Škoda Superb.

Ako získať najlacnejšie PZP?

Najlacnejšie PZP získate vždy online. PZP online je najlacnejšie vďaka tomu, že do ceny poistenia auta nie sú započítané náklady na prevádzku kamennej pobočky a jej zamestnancov. Urobte si PZP porovnanie. Stačí vám zadať ŠPZ a PZP porovnávač nájde najvýhodnejšie poistenie auta na mieru pre váš. PZP porovnanie si urobíte na webstránke SetriSova.sk.

Platená reklama

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media

Galéria

  
Prezuli ste na zimné. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
Poznajú slovenskí spotrebitelia svoje práva? Odpovede priniesol nový prieskumEnzo Ferrari by mal 120 rokovGaléria: Autosalón v Bratislave 2018