Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 15.12.2019
meniny má Ivica

Online pôžička sa dá vybaviť aj z domu

22.5.2019 | Novinky

Vybavenie pôžičky cez internet využívajú najčastejšie domácnosti, ktorým vznikli nečakané výdavky. Pokazila sa vám práčka alebo potrebujete investovať do opravy auta? Online pôžička vám poskytne potrebné financie.

 
Zdroj: Pexels
Online pôžičky poskytujú klasické banky ako ČSOB, Tatra banka, VUB Banka, ale taktiež nebankové spoločnosti, ako napríklad Home Credit. Dôležité je vedieť, kto vám poskytne pôžičku za najvýhodnejších podmienok. To zistíte, keď si urobíte porovnanie pôžičiek. Získate prehľad nielen o mesačnej splátke a výške úroku, ale aj o tom, či si spoločnosť účtuje poplatok za poskytnutie pôžičky.

Získať pôžičku cez internet je skutočne jednoduché. Online pôžička sa dá vybaviť z pohodlia domova a môže vám byť schválená už do 24 hodín. Vy tak môžete financovať svoje plány bez zbytočného odkladania.

Ak zvažujete rozsiahlu rekonštrukciu bývania, pôžička vám nemusí poskytnúť dostatok financií. V takom prípade vám pomôže hypokalkulačka, ktorá pre vás nájde najvýhodnejšiu hypotéku s ohľadom na váš rozpočet.

Platená reklama

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media

Galéria

  
Prezuli ste na zimné. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
Poznajú slovenskí spotrebitelia svoje práva? Odpovede priniesol nový prieskumEnzo Ferrari by mal 120 rokovGaléria: Autosalón v Bratislave 2018