Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Pondelok, 21.10.2019
meniny má Uršula

PZP online už od 4 EUR mesačne

7.5.2019 | Novinky

Najlacnejšie PZP uzatvoríte cez internet. Ušetríte nielen peniaze, ale aj množstvo času, ktorý by ste inak strávili na pobočke v poisťovni. PZP kalkulačka vypočíta najlacnejšie PZP pre vaše vozidlo za pár sekúnd!

Zdroj: Pexels

Cez internet si môžete uzatvoriť povinné zmluvné poistenie ešte pred registráciou vozidla ale aj PZP podľa ŠPZ. PZP kalkulačka ŠetriSova pre vás vďaka jedinému kliku porovná poisťovne na Slovensku a ukáže vám ceny PZP pre vaše vozidlo. Vy tak získate nielen prehľad, ktorá poisťovňa vám ponúkne najlacnejšie PZP, ale taktiež zistíte, kde dostanete v rámci PZP aj bezplatné asistenčné služby alebo pripoistenie čelného skla.

PZP si môžete uzatvoriť z pohodlia vášho domova. Všetky dokumenty vám prídu na váš e-mail a zaplatíte bankovým prevodom. Nemusíte tráviť zbytočne veľa času na pobočke v poisťovni.
Uzatvoriť si PZP online je voľba vodičov, ktorí chcú kvalitné poistenie auta a zároveň chcú ušetriť. PZP kalkulačka ŠetriSova pre vás porovná všetky ponuky a cenu PZP vypočíta na mieru pre vaše vozidlo.

Ak ste to ešte neskúsili, urobte si PZP porovnanie a zaraďte sa medzi moderných vodičov už dnes!

Platená reklama

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media