Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 25.8.2019
meniny má Ľudovít

Autorádiá pre vaše klasické autá

14.9.2018 | Novinky

Novinka je dostupná hneď v piatich prevedeniach, pričom dve sú špecifické pre dizajn vozidiel Land Rover a dve zase vyslovene pre Jaguar. Sú dotykové a obsahujú všetko to, čo súčasnosť ponúka a teda DAB, FM a AM rádio, satelitnú navigáciu a samozrejme technológiu Bluetooth. Výkon je 4x45 wattov celý systém sa zmestí do klasického jedného slotu pre rádiá.

 
  Multimediálny systém s klasickým vzhľadom, autor: JLR
Pre ovládanie sa používa 3,5-palcový displej medzi dvomi otočnými ovládačmi a tlačidlami, ktorý je schopný zobraziť tak dvojrozmernú ako aj trojrozmernú mapu. Vďaka konektivite ho je možné použiť aj na spoluprácu s telefónom (pamäť na 1250 kontaktov), má zabudovaný mikrofón. Pre medzinárodné použitie je pripravených päť hlavných jazykových mutácii s tým, že navigácia ponúka pokyny až v 32 rôznych jazykoch.

 
 Multimediálny systém s klasickým vzhľadom, autor: JLR
Sledujúc ponuku klasických autorádií musíme skonštatovať, že sa trafili do naozaj dobrého trhu vzhľadom na to, koľko klasických výrobcov tento trh postupne opúšťa. Nehovoriac o tom, že „moderné" autorádiá by ste si vďaka ich „súčasnému" dizajnu najradšej do auta ani nedali.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media