Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Štvrtok, 19.9.2019
meniny má Konštantín

Porsche a prvý apríl

2.4.2018 | Novinky

Včera však išlo výhradne o prvoaprílový žart, Porsche skutočne nemieni vyrábať Porsche Mission E Tractor. Podľa nás to ale vôbec nie je zlý nápad. Traktory Porsche, ktoré automobilka vyrábala v 50-tych rokoch sú dnes vzácnosťou zbierok klasických áut a možno o niekoľko desiatok rokov by sme sa takto mohli pozerať aj na Mission E Tractor.

 
 Porsche Mission E Tractor, autor: Porsche
Navyše, využijúc pohonné ústrojenstvo z nedávno predstaveného modelu Porsche Mission E Cross mohlo ísť o pekelne rýchly traktor. 700 koní tohto stroja by farmárom okrem práce prinieslo určite aj množstvo zábavy nehovoriac o prípadnom rekorde na Nurburgringu.

 
 Porsche Mission E Cross, autor: Porsche
Páčila sa nám aj myšlienka FastFarm aplikácie pre inteligentné telefóny, ktorá by farmárom poskytovala 24-hodinovú predpoveď počasia na základe satelitných podkladov a špeciálne fórum pre farmárov. Sledujúc vývoj v poľnohospodárskom priemysle, nebol by to až taký zlý nápad..

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media