Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Utorok, 12.11.2019
meniny má Svätopluk

Škoda predstaví v Ženeve kolobežky, v kufri nezaberajú žiadne miesto

4.3.2018 | Novinky

Patentovaný skladací mechanizmus umožňuje kolobežku jednoducho umiestniť nad dojazdové náhradné koleso a pod podlahu batožinového priestoru

 
 Kolobežka príde v druhej polovici roku 2018, cenu zatiaľ nepoznáme.
Nová štúdia kolobežky predstavuje praktické a efektívne riešenie mestskej mobility. Patentovaný ,Simply Clever' skladací mechanizmus kolobežky umožňuje jej umiestnenie pod podlahu kufra v modeloch Octavia a Superb bez toho, aby bol obmedzený využiteľný objem batožinového priestoru.

 
  V zloženom stave meria iba 41 centimetrov na šírku a 48 centimetrov na dĺžku.
Vďaka novému usporiadaniu úložného priestoru sa zložená kolobežka bez problémov zmestí pod podlahu batožinového priestoru nad náhradné koleso, vedľa kľúča na kolesá, zdviháka, servisného boxu a súpravy náhradných žiaroviek. V zloženom stave meria iba 41 centimetrov na šírku a 48 centimetrov na dĺžku.

Kolobežka je vyrobená z hliníkovej zliatiny, váži iba päť kilogramov a jej nosnosť je až 100 kilogramov. Na trh príde v druhej polovici roku 2018.

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media