Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Piatok, 20.9.2019
meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

Citroën zverejnil katalóg vozidiel na predaj

25.11.2017 | Novinky

Ako sme už informovali začiatkom mesiaca, francúzska automobilka ide sťahovať svoj depozitár s múzeom. To je dôvodom, prečo automobilka ponúkne až 65 modelov zo svojej nádhernej a dôležitej zbierky spolu z desiatkami ďalších pamätných drobností.

 
  Autor: Citroen
Conservatoire sa sťahuje a tak sa v automobilke rozhodli zbierku 90 historických, konceptov či súťažných vozidiel oklieštiť. Plán je rozlúčiť sa so 65 autami, ktoré plánujú predať v cenách od 1000 do 20 000 EUR. Okrem áut bude na predaj aj pestrá zbierka rôznych zberateľských predmetov.

Isté je, že 10. decembra budeme sedieť pri obrazovkách počítačov a sledovať podujatie aukčného domu Leclere Maison de Ventes. Už teraz vám prinášame niekoľko obrázkových tipov na zaujímavé vozidlá. Kompletný katalóg nájdete už priamo na stránke. 

 
 Autor: Citroen
Mnoho z vozidiel v ponuke slúžili ako statické exponáty, ktoré sa na cesty nikdy nedostanú. Aj napriek tomu sa ale v zbierke nájde niekoľko vozidiel, ktoré sú vo fantastickom stave vďaka starostlivosti múzea a nízkemu nájazdu kilometrov.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media