Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Piatok, 20.9.2019
meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

Niekomu opäť unikli fotografie – dnes je to Renault Mégane RS

10.8.2017 | Novinky

Vidno na nich celé auto a dokonca pekne zblízka. Vyzerá to tak, že Renault pripravuje auto, ktoré zoberie mnohým kritiku z úst. Iba nedávno sa o mnohých autách s prívlastkami „GT, GTI, RS, R" a inými - označujúcimi výkonné modely dalo povedať, že od sériových bratov a sestier sa veľmi nelíšili.

 
 Autor: Facebook/MeganeRS
Samozrejme, my sme to kritizovali. Veď ak si máme priplatiť - tak nech je to aj vidno. Situácia sa začala pomaly otáčať už pri minulej generácii Hondy Civic Type-R. Tá prišla odetá v šatách, za ktoré by sa predtým nehanbil ani dvorný úpravca Mugen, ktorý jej predchodcu upravil veľmi podobne.

 
  Autor: Facebook/MeganeRS
Nový Mégane R.S. si požičal niektoré triky ešte z krásneho Clia RS tretej generácie, niečo z konceptu R.S.16 a niečo aj pridal navyše. Uvidíme - ako sa podarí nahodiť prednú ŠPZ, lebo predný nárazník pôsobí tak, ako keby mal vyhovovať iba malým švajčiarskym predným značkám.

 
  Autor: Facebook/MeganeRS
Ono, naživo uvidíme oveľa viac a úprimne, ak si máme predstaviť, že prvé autá prídu fyzicky až v budúcom roku - tak je lepšie si možno nič nepredstavovať. Renault nás evidentne chce naťahovať ešte dlhšie, ako to robil(a aj robí) s Alpinou.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media