Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Piatok, 20.9.2019
meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

V Barcelone uvidíme nový Seat Ateca FR

7.5.2017 | Novinky

Iba o niekoľko dní sa otvoria brány autosalónu v Barcelone, no už v týchto dňoch to Seat nevydržal a celému svetu ukázal auto, s ktorým sa chce pochváliť na domácej pôde. Seat Ateca mala veľký úspech aj v našej redakcii a tak nás novinka samozrejme zaujíma. Seat Atec FR je rovnako ako v prípade ostatných modelov značky dynamicky pôsobiacou verziou.

 
 Autor: Seat
Zvonku ju ľahko spoznáte podľa 18 (prípadne príplatkových 19 palcových) kolies, hliníkových strešných lyžín, lesklým čiernym grilom v prednej maske a modifikovaného predného aj zadného nárazníka. Logo FR okrem grilu nájdete aj na hliníkových prahoch predných dverí a na športovom multi-funkčnom volante s lesklými čiernymi dekoráciami.

 
 Autor: Seat
Vítanou zmenou sú aj športové sedadlá, ktoré by mali vodiča lepšie podporovať nielen na cestách no i mimo nich očalúnené v príjemnej Alcantare, iné sú aj dekorácie na dverách zvnútra, pribudli hliníkové pedále a sedadlá, volant i manžeta radiac páky sú obšité červeňou niťou.

 
 Autor: Seat
To aby ste nikdy nezabudli, že slovíčko „sport" je v zásade takou druhou, dobre skrytou osobnosťou nového modelu Seat Ateca FR. Jej najvýraznejším prejavom by malo byť tuhšie pruženie, o ktorom som si nie úplne istý, že by ho Ateca na našich cestách potrebovala.

 
  Autor: Seat
Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media