Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Pondelok, 21.10.2019
meniny má Uršula

Fiat 500 L S-Design

23.9.2018 | Modely

Novinka vychádza z modelu Fiat 500L Cross, kombinuje teda zvýšenú svetlú výšku s veľkými, 17-palcovými dvojfarebnými kolesami. Pre tento model je určená aj špeciálna nová farba v odtieni tmavého bronzu, ktorú kombinuje s lesklou čiernou strechou. Vzhľad dopĺňajú zatmavené zadné sklá a štandardne dodávané hmlovky.

 
 Fiat 500 L S-Design, autor: Fiat
Vo vnútri nájdete čierne poťahy, matnú čiernu štruktúru na palubnej doske s označením modelu 500 v medenej farbe. Najväčším lákadlom pre mladých by mala byť veľká obrazovka systému Uconnect 7" HD Live, multimediálneho systému so zabudovanou podporou Android Auto a Apple CarPlay. Druhou významnou pomôckou je systé Mopar Live, ktorý kombinuje základné kontrolné systémy vozidla s aplikáciu pre vzdialenú správu.

 
 Fiat 500 L S-Design, autor: Fiat
Fiat sa tak stále stará o auto, ktoré predstavil už v roku 2012 a ktoré má skutočne veľký komerčný úspech, vyrobil už totiž viac ako pol milióna týchto vozidiel a napriek jeho veku stále patrí na mnohých trhoch medzi najpredávanejšie autá vo svojom segmente.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media