Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 15.12.2019
meniny má Ivica

Hyundai Kona Iron Man

20.7.2018 | Modely

Bez ohľadu na vek, komiksy sú stále v móde a Iron Man je dobre známou sériou aj u nás. Pri príležitosti spustenia včerajšieho veľtrhu komiksov v San Diegu predstavila svoj nový kúsok aj automobilka Hyundai. Kona inšpirovaná menovaným superhrdinom ale nie je iba statickou parádou, Hyundai vyrobí zatiaľ bližšie neurčený počet kusov tejto obmedzenej série.ň

 
  Hyundai Kona Iron Man, autor: Hyundai
Hyundai neplánuje zásadnejšie zmeny pod kapotou, v interiéri a exteriéri ale nájdete zopár odkazov na brnenie hlavného hrdinu. Špecifický je najmä svetelný podpis a odlišné sú aj denné LED svetlá, motív jeho masky nájdete na streche ako aj prednej kapote, na bočných prahoch zase podpis Stark Industries. 18-palcové disky majú krytky s logom masky a farba auta je unikátna „Iron Man" červená s matnou šedou.

 
  Hyundai Kona Iron Man, autor: Hyundai
Vo vnútri sa môžete tešiť na podpis Tony Starka, špeciálnu hlavicu radiacej páky, upravený Head-Up displej a odlišné sedadlá. Dostupnosť tejto edície na Slovensku zatiaľ nevieme potvrdiť.

 
 Hyundai Kona Iron Man, autor: Hyundai
Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Video k tejto téme
Focus Media