Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Piatok, 20.9.2019
meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

Renault Clio R.S.18

1.5.2018 | Modely

Limitovaná edícia Clio R.S. 18 nesie meno aktuálneho pretekárskeho modelu Formule 1 - R.S. 18 a bohužiaľ okrem jemných štylistických úprav veľa zmien neprináša. Výkon 220 koní a krútiaci moment 280 Nm ostáva nezmenený, podvozok si ako základ vybral vydarenú verziu Trophy. Ten je nižší a pevnejší, poskytujúc ešte lepšiu odozvu a ostrejšie riadenie. Predné tlmiče majú hydraulické dorazy.

 
 RenaultSport Clio R.S.18, autor: Renault
Väčšie brzdové kotúče urobia radosť tým, ktorí sa so svojimi autami občas vyberú aj na okruh, kde im dobre padne aj štandardne montovaný výfuk od spoločnosti Akrapovič. Vozidlá budú k dispozícii iba v čiernej farbe s doplnkami zo špeciálnej žltej metalízy Liquid Yellow, pribudlo niekoľko nálepiek a vo vnútri číslovanie limitovanej edície a volant potiahnutý Alcantarou. Výduchy klimatizácie dostali karbónový povrch a mnohých potešia aj predné svetlá. Volajú ich R.S. Vision, pričom dosah ich lúčov je až 460 metrov.

 
 RenaultSport Clio R.S.18, autor: Renault
Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media