Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Piatok, 20.9.2019
meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

Prvé obrázky modelu Hyundai Santa Fe

7.2.2018 | Modely

Moderný vzhľad novinky sa nám veľmi páči a opäť sa potvrdzuje trend z posledných rokov, že trpezlivosť a dobrý rozpočet prinášajú veľmi chutné ovocie.

Na jednotlivých detailoch exteriéru vidno, že dizajnér stojaci za týmito líniami má jasne stanovené ciele a čoraz viac zahladzuje stopy po pôvode výrobcu.

 
 Hyundai Santa Fe, autor: Hyundai


Prísne sa tváriace svetlá sú už vyslovene európske a nebyť veľkého loga, svetiel v prednom nárazníku a tých prekomplikovaných diskov z ľahkých zliatin, mali by sme pred sebou auto, ktoré by pyšne znieslo akýkoľvek odznak európskych premiantov.

 
  Hyundai Santa Fe, autor: Hyundai


V interiéri sú stopy pôvodu ešte silné, no podľa počtu kórejských vozidiel na našich cestách to prestáva byť problém. Santa Fe bude silným hráčom a okrem dĺžky a šírky (4770 a 1890 mm) vieme aj to, že vôbec po prvýkrát bude tento Hyundai vybavený aj špeciálnym bezpečnostným systémom chrániacim posádku v prípade nárazu hroziaceho zozadu.

Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media