Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Piatok, 20.9.2019
meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

BMW X7 iPerformance

11.9.2017 | Modely

Rok 2017 sa zdá byť skutočne rokom BMW. Okrem novej Z4, nového modelu radu 8, otvorenej verzie i8 a ďalších si chlapci v BMW vôbec nemienia oddýchnuť a o pár dní nám naživo ukážu svoju 6-miestnu verziu BMW X7 iPerformance.

 
 Autor: BMW
BMW hovorí o veľkolepom exteriéri, impozantných rozmeroch a zručne navrhnutých proporciách, no čitateľ si urobí obraz určite sám. Prednou časťou nie sme veľmi nadšení a auto nám pripomína zdvihnutý Phantom ôsmej generácie.

 
  Autor: BMW
Dúfajme, že nový Rolls Royce Cullinan sa na toto auto podobať nebude. Je nám však jasné, že čokoľvek veľké so znakom BMW sa bude predávať, ako keby nebolo zajtrajška. Stačí sa pozrieť na množstvo Mercedesov GLS na našich cestách.

 
  Autor: BMW
Šesť sedadiel je rozdelených do troch radov, čo by malo zabezpečiť naozaj obrovský priestor pre všetkých cestujúcich, otázne je len nastupovanie do tretieho radu. Veríme však, že s týmto si Mníchovčania poradili.

 
  Autor: BMW
Štúdia jazdí na 23-palcových kolesách(!) a pod kapotou má okrem benzínového agregátu aj elektrický pohon (odtiaľ iPerformance), pôjde o klasický Plug-in hybrid, o dojazde zatiaľ nevieme nič.

 
  Autor: BMW
Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media