Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Piatok, 20.9.2019
meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

Concept BMW Z4

18.8.2017 | Modely

Iba pred niekoľkými týždňami BMW predstavilo nový model v Taliansku a dnes tu máme ďalšiu ochutnávku dizajnérskych schopností priamo uprostred jedného z najdôležitejších podujatí za veľkou mlákou, Pebble Beach Concours D'Elegance.

 
 Autor: BMW
Na novú Z4 už nedávno BMW upozornilo iba jemnou siluetou, no dnešné fotografie skutočne vyrážajú dych. S konceptmi to BMW naozaj vie, rovnako ako pri novom 8mičkovom modeli ale tvrdí, že to, čo vidíte, je na 80% hotové auto!

 
 Autor: BMW
Aj keď sa automobilka pri opise nového konceptu rozpísala na niekoľko strán, okrem prázdnych fráz rozplývajúcich sa nad jednotlivými otvormi a povrchmi sa dá rozumieť iba to, že nové BMW Z4, ktoré príde na budúci rok, bude podstatne ľahšie a orientované na vodiča a jeho zážitky za volantom.

 
 Autor: BMW
O tom vždy vozidlá BMW boli, minimálne tie staršie. Budeme teda pánom z Mníchova držať palce, aby sa im pri „znovu-objavovaní" plôch podarilo znovuobjaviť aj čistú radosť z jazdy a nie iba hrôzu z cenníku príplatkovej výbavy.

 
 Autor: BMW
Autor: Andrej Ježo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

SPEKTRUM: Zaujímavosti z domova i zo sveta, o ktorých musíte vedieť. Chcete poznať objektívny názor na autá? V rubrike TESTY nájdete stovky recenzií.

 

Focus Media