Články
Videá
Galérie

Centrum.sk: Nedeľa, 18.8.2019
meniny má Elena, Helena

Galéria

 1/17 
0
   
 
FOTOŠPECIÁL: Najhoršie „tuningy“ všetkých čias časť 1.
 
  
   
   
 
 
 
 
   
FOTOŠPECIÁL: Najhoršie „tuningy“ všetkých čias časť 1.V rámci víkendového odľahčenia k vám prichádzame so sériou fotografií tých najotrasnejších úprav áut, aké sme kedy videli. Nemáme nič proti tuningu. Obzvlášť, ak je kvalitne spracovaný montérmi a vhodne vyvážený dizajnérmi. Vtedy dokáže pozdvihnúť jazdné vlastnosti vozidla i dizajnový zážitok z neho. „Domáci tuning" však neraz končí hotovými katastrofami, ako napríklad tento skorospojler (alebo placebokrídlo?) na veku kufra Hyundai.

 


Ak máte radi BMW alebo jedno vlastníte, nachvíľu zatvorte oči, pretože toto vidieť nechcete. Istý nadšenec si totiž vzal do parády staršie BMW 318i a spravil z neho, ehm, povedzme, nepekné auto. Industriálny zadný spojler, kopa nálepiek a striebornej pásky vozidlu skutočne nesadnú.

 
 


Iný tuningový nadšenec si z okrášlovania svojho Renaultu spravil vášeň. Ale inú, než si myslíte. Na i do vozidla totiž poprilepoval všetko možné, počnúc perom končiac rôznymi mobilnými telefónmi. Somariny zdobia kufor, dvere, palubnú dosku, proste všetko. Najviac nás pobavil prilepený nápis „GTI" na volante drobunkého Clia.

Viac fotografií tohto gýču nájdete pod článkomKeď už sme sa dnes venovali úpravám BMW, nemôžeme zabudnúť ani na audi a volkswagen. Najskôr vám predstavíme ťažko stráviteľné svetle na prednej masky Audi, ktoré jednoducho bijú do očí a na tomto vozidle nemajú čo robiť. Nesedia ani rozmerovo.

Na záver prinášame sľúbený volkswagen. Takýto ste ešte určite nevideli. Spraviť z VW Beetle kozmickú loď už určite napadlo kadekomu, ale tu máme dôkaz, že niekomu sa to aj podarilo. Širokouhlý Volkswagen Beetle.

Lietajúci Beetle s očamiNa záver pripomíname, že zajtra na našich stránkach nájdete pokračovanie najhorších tuningových počinov všetkých čias.

Autor: Automix.sk